Меню сайту

3АСЛУЖЕНИЙ НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ УКРАЇНИ "ДАРНИЧАНКА" Субота, 20.07.2024, 01:36
Вітаю Вас Гість | RSS
 
 ПРЕС- РЕЛІЗИ
 
Заслужений народний хор України
"ДАРНИЧАНКА"

                             01010, м. Київ-10, вул. Князів Острозьких, 3

             Центр художньої та технічної творчості "Печерськ”

             Тел.: (044) 281-39-48; 535 75 22

                           Тел. моб.: 066 33-44-500;063-64-54-111;

                                                               Факс: 280-07-92

                                                              http://darnychanka.at.ua/ 

 
               Хор "Дарничанка” створений 1962 року в місті Києві при Будинку культури Київського комбінату штучного волокна (згодом ВАТ “Київхімволокно”) як складова ансамблю пісні і танцю. У 1997 р. хореографічна група припинила своє існування і колектив іменувався “Хорова група заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України “Дарничанка”. Від 2023 р., у зв’язку з неможливістю відродити танцювальну групу, назва колективу “Заслужений народний хор України “Дарничанка”.
 
На високому професійному рівні ансамбль пропагує кращі зразки народно-художньої спадщини різних регіонів України та досягнення сучасного вітчизняного мистецтва, сценічними засобами наочно демонструє самобутність і характерні особливості українського мелосу та хореографії.
      Концертна програма ансамблю – це двогодинний театрально-концертний спектакль, просякнутий радісними, світлими почуттями та життєстверджуючим оптимізмом. Тут в оригінальних обробках та постановках злиті воєдино масштабні вокально-хореографічні композиції, задушевні, жартівливі, патріотичні пісні, запальні і ліричні танки, дотепний гумор. Динаміки додають кілька комплектів барвистих різностильових концертних костюмів, що змінюються в ході виступу та характерний національний реквізит – рушники, списи тощо.
      Колектив постійно гастролює по Україні, а також неодноразово виїздив до Австрії, Болгарії, Іспанії, Італії, Китаю, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, Угорщини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії. Як правило, до концертних програм включається фольклор тієї держави, куди колектив приїздить.
      Творчий склад ансамблю налічує 45 осіб. Проте, у разі необхідності можливі виступи і меншим складом – 30, 20, 10 учасників. В ансамблі є малі форми: солісти, дуети, тріо, квартети – лауреати національних та міжнародних фестивалів.
     Мобільний склад колективу, негроміздкі концертні костюми та реквізит вміщуються в одному автобусі і дають можливість виступати як на найбільших сценах, так і в місцях, спеціально не пристосованих для концертів, на відкритих майданчиках.
      На замовлення телекомпанії України про ансамбль знято музичні фільми "Їхав козак” і "Співуча "Дарничанка”. Колектив має афішу, компакт-диск, аудіокасету, фотографії, слайди.
     Художній керівник та дириґент ансамблю – заслужений працівник культури України, професор Київського національного університету культури і мистецтв Петро Андрійчук.
                                  
         
 
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz